Hizmetlerimiz

Evren Bilgi Teknolojileri

Profesyönel Seslendirme Sistemleri

Firmamız, okul, camii, alışveriş merkezi, mağaza vb. işletmelerin ses yayın sistemlerinde müşterilerimize 1985 yılından beri hizmet vermektedir. Profesyönel seslendirme sistemleri gereksinimleriniz için,  firmamız ile iletişime geçerek ihtiyacınızın, teknik personellerimiz tarafından projelendirilerek fiyatlandırılmasını talep edebilirsiniz.

Güvenlik Kamera Sistemleri

Güvenlik kameralarının, Alarm sistemlerinin satışı, kurulumu, ve satış sonrası desteğini  2006 yılından beri müşterilerimize sağlamaktayız. Özellikle satış sonrası teknik desteği sağlamak konusuna firmamız oldukça özen göstermektedir. Müşterilerimizin bağlılığını ürünü satarken değil, sattıktan sonra müşterimizin bize ihtiyaç duyduğu her zaman yanında olarak sağlayabileceğimizin farkındayız ve bunun için elimizden geleni yapıyoruz.

Bariyer Ve Geçiş Kontrol Sistemleri

Bariyer, geçiş kontrol ve personel devamlılık takip sistemleri ihtiyaçlarınızın temininde de bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kablosuz Ses Yayın Sistemleri

Cami merkezi yayın sistemlerinde memnuniyetini sağladığımız müşterilerimiz arasında sizleride görmek isteriz. Bunun için lütfen iletişime geçiniz.